تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر
نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر
2019-11-13
خدمات پس از فروش لباسشویی فریجیدر
خدمات پس از فروش لباسشویی فریجیدر
2019-11-17
تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران یکی دیگر از خدماتی است که شرکت آسا سرویس بعنوان نمایندگی رسمی فریجیدر در تهران برای رفاه حال شما  مشتریان عزیز که در تهران هستید ارائه می کند. شما همشهریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز و همچنین در طول هفته بدون تعطیلی می توانید برای درخواست خدمات خود با همکاران ما تماس برقرار کنید و همکاران و سرویسکاران ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند .

 

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

 

در ادامه مباحث آموزش لباسشویی که در مطلب تعمیر لباسشویی فریجیدر و همچنین مطلب نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر به انها اشاره شد ؛ به موضوع آموزش تعمیر لباسشویی می پردازیم. با ما همراه باشید . 

 

تسمه :

در شکل ۱-۱۶ تسمه دیده می شود که وظیفه انتقال نیروی موتور را از پولی کوچک به پولی بزرگ به عهده دارد. برای جلوگیری از تلفات نیرو و خرابی تسمه، باید پولی کوچک و بزرگ در یک راستا باشند . آسیب دیدگی تسمه می تواند صدای ماشین را به هنگام کار افزایش دهد . شل بودن بیش از حد تسمه، انرژی موتور را تلف می کند. اگر تسمه بیش از اندازه سفت بسته شود ، به موتور آسیب می رساند و احتمال شکستن فلکه بزرگ نیز وجود دارد. به هنگام تعویض تسمه ، مشخصات فنی آن مانند طول و پهنا باید مد نظر قرار گیرد. تسمه ها به صورت ذوزنقه ای و شیار دار وجود دارند .

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

انواع تسمه از نظر شکل سطح مقطع:

الف) – تسمه با مقطع ذوزنقه   ب) – تسمه با مقطع ذوزنقه دندانه دار   ج) – تسمه شیاردار

انواع تسمه از نظر اندازه عرض و ضخامت: (M-9.5-A-B-D-E)

اندازه این تسمه ها به ترتیب از راست به چپ، کوچک می شود. در ماشین های لباسشویی ، از تسمه های کلاس

M-9.5-A استفاده می شود.

واحدهای اندازه گیری تسمه : برای اندازه گیری تسمه ، از واحدهای میلیمتر با اینچ استفاده می شود.

تذکر: در تسمه های میلی متری، قطر خارجی و در تسمه های اینچی ، قطر داخلی ملاک اندازه گیری است .

انواع وزنه ها یا لنگرها

در شکل ۱-۱۷ وزنه های مختلفی دیده می شوند که جهت تعادل ارزش های دیگ مخصوصا در موقع حرکت موتور با دور زیاد جهت خشک کردن لباس به کار می روند . جنس وزنه ها می تواند بتن سنگین ، چدن و با وزنه هایی با روکش پلاستیکی باشد . این وزنه ها می توانند در بالا ، زیر ، جلو و یا عقب دیگی قرار گیرند . وزنه های سیمانی دارای وزنی بین ۳٫۵ تا ۱۸ کیلو گرم می باشند .

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

 

 لاستیک دور در و دور شیشه و پست های آن :

شکل های ۱۸-۱و ۱۹-۱ لاستیک دور در را نشان می دهد که بین دهانه دیگ و دهانه بدنه لباسشویی بسته می شود . با بستن در ماشین، شیشه آن روی دهانه خارجی لاستیک قرار می گیرد و دیگ آب بندی شده و مانع بیرون ریختن آب به بیرون از ماشین می گردد . لاستیک دور در ، همچنین نقش لرزه گیر دیگ به بدنه را دارد . در شکل های ۲۰-۱ و ۲۱-۱ بست کمربندی دور دیگ و پیچ محکم کننده آن نشان داده شده است .

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

انواع لرزه گیر (کمک فنر) و فنر :  

به منظور نگهداری دیگ از فنر و برای ایجاد تعادل دیک، از انواع لرزه گیر استفاده می شود لرزه گیر ها دارای انواع مختلفی می باشند که عبارتند از

 الف: لرزه گیر فنری

ب: لرزه گیر روغنی

ج: لرزه گیر کفشکی (هوایی)

د: لرزه گیر اصطکاکی (هوایی)

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

معمولا برای نگهداری دیگ در داخل بدنه ، از دو تا چهار فنر استفاده می شود که در شکل ۲۳-۱ دیده می شوند

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

به منظور ایجاد تعادل دیگ در داخل بدنه ، از دو لرزه گیر (کمک فتر) استفاده می شود تا حرکت آن را در جهت های مختلف، محدود کنند و در قسمت پایین بدنه ماشین، بین دیگ و شاسی قرار می گیرند که در شکل های ۲۴-۱ و ۲۵-۱ دیده می شوند

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

در ماشین هایی که برای نگهداری دیگ از فنر قلاب دار استفاده نمی شود ، از سه لرزه گیر فنری و یک لرزه گیر اصطکاکی یا یک لرزه گیر روغنی استفاده می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

انواع دستگیره و ضامن در :

در ماشین های لباسشویی از دستگیره های مختلفی استفاده می شود که عبارتند از

الف: دستگیره و میکروسوئیچ معمولی بدون قفل

ب: دستگیره با قفل مکانیکی (قفل کودک و میکروسوئیچ معمولی باهون قفل

ج: دستگیره بدون نقل مکانیکی و میکروسوئیچ قفل شونده (قفل کودک)

د: باز شدن در ماشین توسط دکمه به همراه میکروسوئیچ قفل شونده (قفل کودک)

در شکل های 1-27  و ۱-۲۸ و ۲۹-۱ برخی از انواع دستگیره و ضامن در ماشین های لباسشویی و در شکل های ۱-۳۰ و ۱-۳۱ نیز نوعی میکروسوئیچ دیده می شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

شرکت آسا سرویس با تعمیرکارانی خوش برخورد و حرفه ای توانسته به تمامی تهران؛ کرج؛ قزوین؛ اسلامشهر و … با داشتن چندین نمایندگی مستقل خدمات خود را ارائه نماید.

برنامه های نگهداری و تعمیرات شرکت آسا سرویس برای مشتریان دائمی خود به منظور حصوصل اطمینان از کارکرد مناسب و عدم خرابی لوازم خانگی آنها همیشه در دسترس می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و دریافت برنامه های حرفه ای این نمایندگی کافی است با مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما بصورت شبانه روزی تماس بگیرید .

شرکت فریجیدر یکی از بهترین تولیدکنندگان کالاهای مورد استفاده در خانه و برندی معتبر برای لوازم خانگی است. شرکت اسا سرویس آماده ارائه خدمات در محل مشتری می باشد. نمایندگی رسمی فریجیدر همچنین ۲۴ ساعته (فریجیدر 24) آماده ارائه سرویس در محل است. سرویس در محل یکی از سرویس های تعمیراتی نمایندگی فریجیدر است که با حضور تعمیرکارهای حرفه ای و با تجربه ما به محل مستقر دستگاه شما انجام می شود.

همکاران ما درنمایندگی تعمیرات فریجیدر با نخستین تماس شما و بعد از مشخص شدن مشکل ایجاد شده در هر یک از محصولات فریجیدر ، تعمیرکارهای متخصص آن دستگاه را به محل سکونت شما می فرستند تا در عین آسایش شما، تعمیرات در کوتاه ترین زمان و با سرعت بیشتری انجام شود. همه تعمیرکاران نمایندگی فریجیدر مجهز به آخرین تجهیزات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر تهران هستند و با شناختی که از قطعات لوازم خانگی فریجیدر دارند تمام سعی خود را در تعمیرات استاندارد و اصولی به کار می بندند.

بازدیدها: 823

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات