نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

خدمات تعمیر لوازم خانگی فریجیدر
خدمات تعمیر لوازم خانگی فریجیدر
2019-07-24
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر
2019-07-24
نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

شرکت آسا سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر و نمایندگی مجاز فریجیدر (فریجیدر 24) درتهران و سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد. آسا سرویس به عنوان یک تعمیرگاه مجاز مرکز تعمیرات فریجیدر معتبر آماده ارائه خدماتتعمیرات محصولات فریجیدر مانند ماکروفر فریجیدر ، گاز فریجیدر ، فر فریجیدر و تعمیرات سایر لوازم خانگی فریجیدر می باشد. اگر به مشکلی با یکی از محصولات لوازم خانگی فریجیدر برخورد کردید می توانید با استفاده از شماره های موجود در این صفحه یا صفحه تماس با دفتر تهران یا سایر شهرهایی که آسا سرویس در آن نمایندگی دارد میتوانید با شرکت آسا سرویس تماس گرفته و کارشناسان ما در اسرع وقت برای اجرای خدمت به محل شما اعزام می شوند. 

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

 

نمایندگی تعمرات فریجیدر و خدمات پس از فروش

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر در شهر بزرگ تهران برای تمام کالاهای این برند ازجمله ماکروفر، فر ، ماشین ظرف‌شویی، یخچال ساید بای ساید فریجیدر و اجاق‌گاز فریجیدر انجام می‌شود. کارخانه فریجیدر بیش از ۸۵ سال است که محصولات خود را در این زمینه ارائه می‌دهد و برای تمامی محصولات و کالاهای خود خدمات ویژه‌ای را مدنظر قرار داده است. از مهم‌ترین خدمات فریجیدر ارائه شعب مختلف تعمیرگاه‌های مجاز این کارخانه می‌باشد که می‌توان گفت در سرتاسر کلان‌شهر تهران دایر شده‌اند و آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و مصرف‌کنندگان می‌باشند.

بسیاری از مردم محصولات فریجیدر را بدلیل شهرت آن به عنوان یک محصول قابل اطمینان، انتخاب کرده اند. چرا ماشین ظرفشویی فریجیدر شما خراب میشود؟ و به تعمیر نیاز پیدا میکند. ناگهان از کار ایستاده و یا فنجان ها و ظرف ها را کثیف و با لکه باقی میگذارد و یا اصلا روشن نمی شود. راه حل چیست؟ میتوانید یک محصول جدید خریداری نمایید، اما در بیشتر موارد بهترین روش استفاده از نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر میباشد! شرکت آسا سرویس (فریجیدر 24) با تعمیر تعداد زیادی از مدل های گاز؛ فر و ماکروفر از جمله، فریجیدر آشنا هستند. ما نام تجاری شما را می شناسیم و در سطح متمایز از هر نام تجاری دیگری نسبت به تعمیر لوازم منزل شما عمل میکنیم. شما می توانید به ما در مورد هر مسئله ای در خصوص تعمیرات فریجیدر تکیه کنید.

دیدگاه شرکت فریجیدر این است که خدمات پس از فروش فریجیدر چنانچه در سطح بالایی انجام گیرد می‌تواند به جذب و وفادار ماندن مشتری کمک کند از این رو خدمات پس از فروش فریجیدر را خط و مشی کار خود قرار داده است. این خدمات در تمام شهر‌ها و استان‌های ایران قابل انجام است. خدمات پس از فروش فریجیدر به مدت ۱۰ سال قابل انجام است و این خدمات شامل خدمات گارانتی و تعمیرات بعد از گارانتی می‌باشد. چنانچه لوازم خانگی شما که مارک فریجیدر را یدک می‌کشند، دچار عیب و یا مشکلی شدند شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرات فریجیدر و خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید .

 

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

خدماتی که در نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر بصورت کلی ارائه می شود

خدمات فریجیدر به‌صورت کلی شامل موارد زیر است که در این بخش به‌صورت اجمالی به آن‌ها پرداخته می‌شود:

۱- نصب و راه‌اندازی محصولات فریجیدر توسط افراد باتجربه در محل آدرس مشتری و ارائه فرم رضایت از چگونگی فعالیت آن‌ها.
۲- پر کردن فرم گارانتی توسط فرد مناسب و تحویل آن به مشتری. زمان گارانتی از زمان نصب محصول آغاز می‌گردد.
۳- ارائه اطلاعات مناسب توسط فرد نصاب و توضیحات لازم برای لوازم می‌باشد.

۴- در دسترس بودن افراد با ایجاد شعب مختلف در سرتاسر کشور و تمامی کلان‌شهرهای بزرگ. این کار سبب می‌شود که مشتریان به‌صورت دائم با کارشناسان و مشاوران این برند ارتباط داشته باشند.
۵- انجام دادن خدمات فنی و تخصصی مانند تعمیرات دستگاه‌های مختلف و رفع عیب‌های ظاهری این محصولات.
۶- در صورت نارضایتی مشتری، افراد مجموعه خدماتی در شرکت فریجیدر تلاشی مضاعف برای رفع این نارضایتی انجام می‌دهند.

۷- ارائه زمان‌بندی برای تعمیرات و نگهداری محصولات فریجیدر
۸- استفاده و به‌کارگیری از بهترین و پرتجربه‌ترین کارشناسان مورد تائید کارخانه فریجیدر.
۹- پیگیری خواسته‌های مشتریان و نمایندگی‌های مجاز این کارخانه

۱۰- نظارت بر روی عیوب (برطرف کردن نواقص دستگاه‌ها، همچنین اطمینان دادن به مشتریان در خصوص انجام خدمات فریجیدر)
۱۱- ایجاد افزایش بانک اطلاعاتی مشتریان برای نظرسنجی‌ها

چند نکته که در مورد نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر باید بدانید :

۱.لذت بردن از یک پشتیبانی خوب احساسی است که فقط خدمات پس از فروش فریجیدر میتواند به شما هدیه دهد.
هیچ کس بهتر از تکنسین های متخصص نمایندگی های رسمی فریجیدر به محصول فریجیدر شما مشرف نیست و فقط نمایندگی های اصلی فریجیدر هستند که قطعات فابریک دستگاه شما را در اختیار دارند پس در صورت لزوم حتما و حتما با نمایندگی رسمی فریجیدر تماس حاصل فرمایید که شماره های شعبه های مختلف آن در زیر برای شما گردآوری شده است.

 

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

 

۲.کمپانی فریجیدر این امکان را برای مشتریانش فراهم آورده است که تا سه سال از خدمات پس از فروش فریجیدر در قالب گارانتی و بدون هیچ هزینه ای بهره مند شوند.

۳.میتوانید به راحتی در منزلتان به صورت تلفنی و رایگان از تعمیرگاه مجاز فریجیدر راهنمایی بگیرید.خدمات دلسوزانه ی تکنسین های فریجیدر در انتظار تماس شماست.

4. تعمیرات فریجیدر شما توسط تکنسین های متخصص و اموزش دیده انجام میگیرد.قطعا شما می خواهید بهترین خدمات و تعمیرات بر روی دستگاه فریجیدر شما انجام شود به همین دلیل فریجیدر از متخصصین قابل اعتماد و مجرب استفاده میکند.

5.هدف بزرگ شرکت آسا سرویس (فریجیدر 24), نمایندگی فریجیدر و نمایندگی تعمیرات فریجیدر راضی و خوشحال نگه داشتن مشتری است.بنابراین همه ی تلاش فریجیدر و نمایندگی هایش در رارستای این هدف میباشد.

بازدیدها: 23

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات