نمایندگی فر فریجیدر
نمایندگی فر فریجیدر
2019-08-11
نمایندگی مرکزی تعمیرات فریجیدر
نمایندگی مرکزی تعمیرات فریجیدر
2019-08-14
نمایندگی ماکروفر فریجیدر

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

یکی از خدمات بی شماری که شرکت آسا سرویس (فریجیدر 24) در آن ارائه خدمات میکند؛ نمایندگی ماکروفر فریجیدر ، نمایندگی گاز فریجیدر ، نمایندگی فر فریجیدر ، نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی فریجیدر و … می باشد. در این نوشته با ما همراه باشید تا به آموزش مختصری از مشکلات رایج در ماکروفرهای شرکت فریجیدر بپردازیم. 

امروزه مایکروفر یکی از لوازم خانگی پر کاربردی است که وجود آن برای سهولت کار و جلوگیری از اتلاف وقت است. زیرا به وسیله مایکروفر می توان همه اقدامات برای پخت و یا گرم کردن مواد غذایی را به راحتی و در زمان کم انجام داد .این وسیله نسبت به دیگر وسایل موجود در آشپزخانه ظاهر کوچک و نسبتا ساده ای داشته، اما در اصل ساختار خاص و ویژه ای دارد.

مایکروفر مانند بسیاری از لوازم خانگی دیگر نیاز به تعمیر پیدا می کند . به هنگام خراب شدن ،تعمیر آن بوسیله افراد بی تجربه ممکن است خطرات جدی (برق گرفتگی) را در پی داشته باشد (حتی زمانیکه دستگاه به برق متصل نباشد) پس مطلوب است هنگام بروز مشکل در ماکروفر آن را در اختیار گروه با تجربه و تعمیرکار ماکروفر حرفه ای قرار دهید.

 

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

 

تعمیرات ماکروفر توسط آسا سرویس به واسه کارشناسان ماهر ، باتجربه و آموزش دیده نمایندگی ماکروفر قریجیدر انجام میگیرد آسا سرویس با داشتن 30 سال تجربه در امر تعمیر ماکروفر ، مایکروویو ،سولاردوم ، مایکروفر های صنعتی ، ماکروفر های اینورتر توانسته بخش قابل توجهی از نیاز تعمیرات ماکروفر را در تهران و کرج و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران بر آورده و همواره رضایت مشتریان را جلب کند

تعمیرات ماکروفر یک امر فوق تخصصی در زمینه الکترونیک ، مکانیک و امواج میباشد ، بنابراین تعمیرات ماکروفر به دست تعمیرگاه های غیر مجاز میتواند عواقب ، هزینه و مشکلات جبران ناپذیری را به جای بگذارد ، آسا سرویس همواره در کنار شماست تا خیالی آسوده را برای شما فراهم کند.

این وسیله در طول مدت زمان استفاده مداوم ممکن است با مشکلات خاصی مواجه شود و نتواند از عملکرد مناسبی جهت استفاده برخوردار باشد.

در صورتی که مشکلات خاصی مانند مشکلات زیر در ماکروویو مشاهده کردید، سریعاً دستگاه را از برق خارج کنید و با نمایندگی ماکروفر فریجیدر جهت تعمیر ماکروفر تماس حاصل کنید.

در ادامه برخی از مشکلاتی که نیاز به عیب یابی و تعمیر ماکروفر دارد، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است. تا آشنایی بیشتری با این ایرادت احتمالی داشته باشید.

• از داخل ماکروفر بوی سوختگی شبیه بوی پلاستیک به مشام برسد.
• درون ماکروفر حالتی مانند جرقه زدن وجود داشته باشد.
• بدنه ماکروفر حالت برق گرفتگی و اتصالی داشته باشد.
• با وجود اتصال ماکروفر به برق به هیچ وجه ماکروفر روشن نشود.
• درب ماکروفر پس از اتمام مراحل پخت خود به خود قفل شود و امکان باز شدن درب وجود نداشته باشد.
• نمایش خطاهای نامتعارف بر روی نمایشگر ماکروفر

در صورتی که با خطاهای این‌چنینی مواجه شده باشید، می توانید با نمایندگی مرکزی فریجیدر تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت انجام تعمیرات ماکروفر به محل مورد نظر مراجعه کنند.

 

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

تعمیر ماکروفر مراحل از تماس تا رفع عیب

1. ابتدا به نمایندگی مجاز فریجیدر و تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی فریجیدر تماس حاصل فرمایید
2. در صورت تماس از اپراتور مشاوره رایگان بگیرید تا بدون نیاز به تعمیرکار ماکروفر رفع عیب گردد
3. اگر تلفنی ایراد دستگاه برطرف نشد تکنسین های ما کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شوند
4. اکثر اوقات تعمیر ماکروفر در محل انجام میگیرد ، در غیر اینصورت اگر نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه آسا سرویس برده می شوند و پس از تعمیر به شما تحویل داده می شود
5. تمامی خدمات انجام شده مجوعه آسا سرویس شامل ۳ الی ۱۲ ماه ضمانت می باشد
6. حتما از تکنسین تعمیر ماکروفر لیبل کارت گارانتی آسا سرویس را دریافت کرده و به بدنه دستگاه بچسبانید

سوالات اکثر مشتریان از ایراد های ماکروفر و سولاردوم 

چرا صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند ؟

اگر دکمه های لمسی کار نکنند مشگل از دیسپلی می باشد این قسمت مثل یک کنترل ، فرمان های کاربر را بوسیله سیگنال به برد دستگاه می دهد و برد فرمان کار اجزا مختلف را می دهد باید دیسپلی ماکروفر تعمیر شود . قبل از بوجود امدن مشگلات جدی تر دستگاه را از برق بکشید تعمیر دیسپلی نیازمند متخصص الکترونیک تعمیر ماکروفر و برد الکترونیکی ماکروفر است ، آسا سرویس تمامی برد های الکترونیک تمامی برند ها را با ضمانت رسمی انجام می دهد .

چرا ماکروفر به برق است ولی صفحه نمایش روشن نمی شود ؟

وقتی صفحه نمایش روشن نمی شود دو احتمال وجود دارد ، یا دیسپلی دستگاه سوخته یا برد دستگاه سوخته ، زیرا برد الکترونیک مثل مغز تو بدن انسان می باشد ، زمانی که برد خراب باشد فرمان به هیچ کدوم از اعضا نمی دهد پس برد و دیسپلی باید توسط متخصص تعمیر ماکروفر بررسی شود

چرا از داخل ماکروفر صدای غیر طبیعی می اید ؟

میز چرخان داخل ماکروفر صدا می دهد احتمال دارد اشکال از موتور باشد ماکروفر و سولاردوم از کوپلر که بواسطه موتور کار می کند برای به چرخش درامدن سینی استفاده می کند ، موتور باید تعویض شود ، ابتدا ماکروفر را از برق بکشید و قفسه را باز کنید موتور ماکروفر اکثرا در پایین ترین قسمت ماکروفر قرار دارد ابتدا مراقب خازن باشید و حتما قبل از باز کردن موتور، خازن را تخلیه الکتریکی کنید

چرا ماکروفر تازگی ها صدای وزوز میدهد ؟

اگر صدای وزوز میدهد مشکل از مگنترون است که درست کار نمی کند ، مگنترون با مدار با ولتاژ بالا در ماکروفر تولید حرارت می کند ، آسا سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر را دارا می باشد. 

صدای غیر متعارف از پشت دستگاه از چیست ؟

در قسمت پشت ماکروفر فن قرار دارد که وظیفه خنک کردن مگنترون را بر عهده دارد ، اگر فن صدا بدهد عملکرد گردش هوا را ضعیف میکند و عملکرد مگنترون را مختل می کند ، و احتمال اینگه اسیب به مگنترون بزند بسیار است چون مگنترون نیاز به گردش هوا دارد اگر گردش هوا نباشد مگنترون امپر می کشد و به خازن ها و رله های برد الکترونیکی بدلیل امپر کشیدن مگنترون اسیب میزند . دستگاه را از برق بکشید قفسه را جدا کنید خازن ولتاژ بالا را تخلیه کنید سپس روتور فن و سیم پیچ فن را با اهمتر بررسی کنید تیغه و شفت فن را بررسی کنید که لق نباشد ، اگر شفت لق باشد احتمال از کار افتادن یا به اصطلاح فنی جام کردن ان وجود دارد.

 

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

نمایندگی ماکروفر فریجیدر

 

خدمات پس از فروش آسا سرویس (فریجیدر 24) :

شرکت آسا سرویس بیش از ۱۳ سال هست که مجهزترین اتاق های تعمیر ماکروویو را در ایران راه اندازی کرده و بهترین نتیجه و بازدهی را در هربار سرویس دستگاه ها ارائه میدهد و از بهترین قطعات جهت ریکاوری دستگاه استفاده میکند و به همراه هر بار تعمیر یا سرویس دستگاه گارانتی کتبی به دستگاه های تعمیری و سرویس شده ارائه میدهد .

برد دستگاه اگر قطعی داشته باشد باید دستگاه باز شود برد به همراه کلیه سیم کشی های داخلی و خارجی آن به همراه پل های روی کیت کاملا چک شود اگر مشکل از این بخش باید بعد رفع آن باید چندین بار تست شود بعد از رفع این مورد باید ترانس و دیگر قطعات و دلیل اصلی این مشکل پیدا شود تا بتوانیم رفع ایراد و مشکل دستگاه ماکروفر را تکمیل کنیم.

بازدیدها: 54

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات